sobota, 20 lipca 2013

19.07 urlop

Piątek. Godzina 14:30.
Do urlopu pozostało 30 minut.
Zamykam na chwilę oczy - wyobraźnia podsuwa mi smakowite obrazy: Najwspanialsza-Z-Żon wygrzewająca się na plaży w skąpym bikini, w mojej dłoni zimne piwko, obok cycate panienki grają w siatkówkę skaczą zgrabnie ku uciesze plażowiczów, słoneczko ogrzewa pysk, w lodóweczce turystycznej kolejne żubrowe konserwy czekają na to, bym je wziął w swe ręce, otworzył i ssał ich zawartość niczym niemowlak podpięty do cycka... A wieczorową porą tańca wokół ognisk na plaży, gdzie nie ma komarów... I wygodne materace czekające w namiocie na to, by zaciągnąć tam Najwspanialszą-Z-Żon i pokazać Jej kilka nowych pozycji w... kolekcji znaczków pocztowych.

Sobota rano.
Pierwszy dzień urlopu. Najwspanialsza-Z-Żon jeszcze pomrukuje coś przez sen wkręcona pod moją pachę. Ogarnia myślami plan dnia i jakoś nie odnajduję w tym wszystkim słoneczka. Plaży. Cycatych panienek od siatkówki. Jest za to ściana do rozkucia, instalacja do pociągnięcia, a jedyne na czym się położę w celach kopulacyjnych, to panele, z listwami do których pewnie będę się pierdolił pół dnia.

Kurwa, coś poszło nie tak, jak powinno.

*****


*****

Cytat dnia:

- Hej, a ty z żoną na Woodstock jedziesz? Bo to połowa rozrywki, a dwa razy tyle kasy przepierdolisz...

...to kto jeszcze chce mnie dobić?

9 komentarzy:

 1. Ale przynajmniej, cholerka, masz urlop :P

  OdpowiedzUsuń
 2. O na woodstocku będzie 30-latkowy kącik? Bo bym wpadła po autograf ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie kącika ;) Ale zawsze można mnie upolować pod sceną ;)

   Usuń
 3. och, a szkoda że tym roku nie jadę..
  A my Polacy tak mamy, na urlopie robimy remonty i przemeblowania..Taki los..
  pozdr.
  K.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kwestia podejścia, znam osoby, a zwłaszcza jedną która pracuje, a po pracy dom stawia, nie marudzi że zmęczona itd. choć sam nie wiem skąd do huja ona te siły ma mimo, że starsza niż nasz 30-letni licznik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no już jak musisz, to zrób to choć przez "ce'ha" no.

   Usuń
  2. Wiem jak to się pisze, specjalnie tak napisałem. Ogólnie błędów ortograficznych nie robię, ale ten wyraz pisany w tej formie widywało się od czasów dzieciństwa :) później jakiś 'wielki' polonista stwierdził, że trzeba ten wyraz w słowniku umieścić i doszedł do tego, że przez 'ch' powinno być.
   H.. kij mu w oko.

   Usuń
  3. Następnym razem napisz "siusiak" - i grzecznie będzie, i ortografa w tym nie da się zrobić :P

   Usuń
  4. Jak to się nie da? :)

   Usuń