poniedziałek, 25 marca 2013

Polityczna notka

Strajki-Srajki. Od samego rana bez przerwy bombardują mnie zewsząd informacje o planowanych strajkach, paraliżu wszystkiego co się rusza (tak, jakby się ruszało zgodnie z rozkładami jazdy), ogólnym armagedonie, sraczce i organizacyjnym PMSie.

W klimacie ogólnego wkurwienia na malkontenckie społeczeństwo, postanowiłem w ramach walki o lepsze jutro zostać prezydentem, premierem, ogólnie Panem i Władcą, wręcz autokratycznym dyktatorem.
W walce o Wasze głosy, pozwolę sobie na zaprezentowanie kilku punktów mego programu wyborczego:

 • Nauczycieli wyślemy do kopalń. Zawsze się wydzierają, że w kopalni to już w wieku bez mała 35 lat można iść na emeryturę. Niech idą - ja im szybkiej, wymarzonej emerytury nie zabronię.
 • Górników wyślemy do szkół - zawsze marudzą, że nauczyciele to pracują tylko dziesięć miesięcy w roku przez 40godzin tygodniowo. No to niech tak popracują górnicy na stanowiskach belfrów. Ja im szczęścia wzbraniać nie będę.
 • Patologię bezrobotną od trzeciego pokolenia wcielimy przymusowo do służb wojskowych/mundurowych - tam też ponoć dobrze mają. Przywileje, wczesne emerytury zrobią im dobrze, a najlepiej im zrobi solidne pałowanie w ramach tradycyjnej fali. Nie da się wpoić mądrości i szacunku do pracy przez łeb, to może uda się zrobić to siłowo przez dupę. 
 • Problem więziennictwa rozwiąże program "trzech kul":
  • kula u nogi
  • kula w jaja
  • kula w łeb
Opcja pierwsza: przymusowe prace z kulą u nogi - od razu budowa autostrad i mieszkań ruszy z miejsca. Praca oczywiście płatna, wszak kwiat polskiej grypserki musi zarobić na swoje jedzenie. Reszta wypracowanego funduszu - z racji odbywanej kary - przepada na rzecz domów dziecka i hospicjów.
Opcja druga: to dla tych, którzy w walce z opcją pierwszą będą się wykazywać zbyt dużymi jajami. Po zastosowaniu opcji #2 już nie będą.

Opcja trzecia: bo kto powiedział, że leczenie pedofilii jest drogie? W ramach uwzględnienia przywiązania do wiary przez księży-pedofili, przeznaczone dla nich kule w drodze wyjątku mogą mieć wyryty krucyfiks.

Opcjonalnie jest też przygotowany program "czwarta kula". To dla tych, którzy będą wspominać o ochronie ludzkiej godności, prawach człowieka w więzieniach itp bzdurach. Jeśli chce ktoś utrzymywać ze swoich podatków mordercę/gwałciciela swoich dzieci to jego sprawa. Ale w moim kraju tak nie będzie.

 • Ostatni element programu to plan o roboczej nazwie: wiejska weryfikacja-kontrola-kastracja. Celem akcji będzie weryfikacja kompetencji, kontrola wydajności pracy, oraz pozbycie się tych świń przy korycie, które nie wykazały się rzeczywistym wkładem poprawę sytuacji w kraju. Nie będą się tłuste fiuty kolejne dziesięciolecie wypasać na naszych podatkach.
Oczywiście by działać jako władca państwa w którym nie panują iście barbarzyńskie rządy, pozostawię każdemu całkowicie wolną rękę jeśli chodzi o akceptację (lub nie) prowadzonej przez mą skromną osobę polityki. Każdy będzie mógł albo ją zaakceptować, albo wyp... albo udać się na emigrację, by pasożytować gdzieś poza granicami naszego kraju.

Dziękuję, w komentarzach można wpisywać głosy poparcia. Głosy sprzeciwu także, ale w sumie nie wiem po co - i tak mam je w dupie.

22 komentarze:

 1. zioniesz złem dzisiaj:>

  OdpowiedzUsuń
 2. na prezydenta!

  OdpowiedzUsuń
 3. masz mój głos

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie bomba

  OdpowiedzUsuń
 5. Program 3 kul... idealna prostota :) jestem za :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam sie i popieram!!! Co do joty!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Poza księżmi pedofilami, jestem ZA.

  OdpowiedzUsuń
 8. Księży pedofilów można ewentualnie najpierw wielokrotnie załadować kulą inwalidzką w dupę. Aż stanie się im potrzebna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziwne, że z tymi postulatami jeszcze nie zdobyłeś władzy nad światem;)

  OdpowiedzUsuń
 10. A nie potrzebujesz przynożnego Toudiego? Ja tam z takim Księciuniem to na koniec świata nawet.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dużą musisz mieć dupę skoro tyle się w niej mieści. Gdyby nie to że pierwszy opublikowałeś program, oskarżyłabym Cię o plagiat. To wszystko są moje pomysły!
  Ale nic to, byłeś szybszy, więc kiedy już zaczniesz robić porządek chętnie podpowiem z czym jeszcze należy się rozliczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mój głos należy do Ciebie :-)
  /Magda

  OdpowiedzUsuń
 13. Wchodzę w ten piec. ZA

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja się też podpisuję, rękoma nogami i cycem nawet:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Sie mnie to podoba - wchodze w to.
  Panie i Władco - rządź i rozkazuj!

  OdpowiedzUsuń