środa, 22 października 2014

Czarna Dziura

...poza tym... już nie jesteś 30-latkiem. Nieco posiwiałeś, nieco się przygarbiłeś; trochę się zmieniło. 

Nie oszukujmy się.
30latek padł, ciągnięcie tego projektu nie ma już większego sensu. Dorabianie ciągu dalszego jest jak wymiotowanie spaghetti przez słomkę: niby się da, ale jakoś to wszystko nie do końca i nie za bardzo.
Nie wiem. Chyba wszystko co „nowe” nie wpisuje się w 30latkowe realia świata pełnego Rudego Ciula, Merdatego i (x)NzŻ.

Tyle, że palce swędzą. Niezmiennie, bezczelnie, bezlitośnie. Niby są pochowane miejsca, gdzie można postawić literowego vomita, niby ktoś ma do tego dostęp, ale wszystko to jest jak lizanie loda przez szybę.

(...)

A poza tym – ile z tego 30latka jeszcze zostało w (aktualnie) 33latku? Chyba niewiele. Więc jeśli nie ma już 30 lat, nie ma oprawy która nadawała całości smak, treść, sens – chyba trzeba wrócić do podstaw.

Być może już nie będzie tak śmiesznie – ale kto by się tym przejmował?

Czytaj całość.

12 komentarzy:

 1. Super! To jest to :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie ... 30latkiem jest się do 40 :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Problem w tym, że wiek to tylko liczby. Pytanie, które należy zadać to jak bardzo tym liczbom damy sobą zawładnąć. Ostatni czas odbił się na Twoim życiu i na tym miejscu. Ciężko w zasadzie poznać porównując do początków. Nie pisze tego jako krytyki. Rad też dawać nie chce. Jestem w stanie to wszystko zrozumieć. Nie rozumiem natomiast jednego. Dużo straciłeś ale zostało ci najważniejsze a ty jakby o tym zapomniałeś. A więc zmyj makijaż, wyjmij tampon i weź sie w garść! Masz kurwa siebie a to wszytko czego ci potrzeba. Bez samych nas świata nie ma. A zatem do roboty bo masz wystarczająco dużo jak sam piszesz. Trzymam kciuki i powodzenia. Będzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie bądź babą = zmyj makijaż, wyjmij tampon - dobre:D

   Usuń
 4. Przeczytałam całego Twojego bloga w tydzień, dzień po dniu dopadałam komputer ciekawa co Ci się znowu przytrafiło i ile razy będę dziś sikać ze śmiechu w fotel :-)
  Piszesz że może będzie nudno, smutno. Może i będzie, ale mój drogi rówieśniku (no prawie, ja miesiąc temu dołączyłam do grona 30-latków ) czy nasze życie zawsze jest wesołe, kolorowe i zajebiste jak te dojrzałe banany? Oczywiście, że nie! Więc pisz, bo ja tu wiernie wpadam i chce jeszcze jeszcze JESZCZE!!!!!
  I znajdź sobie jakieś cycki, bo ewidentnie talentu do gotowania nie masz ... :-)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. No w sumie dobrze że dodałeś "bimbały" bo cycki to może mieć też facet ... :D "Bimbały" to jednak większa szansa na kobietę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Od dłuższego czasu powtarzam, że biednemu to tylko piasek w oczy, ch*j w cztery litery, nóż w plecy i kanapka masłem do podłogi. Jak teraz do tego dojdzie jeszcze czarna dziura, to tępą żyletką tylko się połechtać zostanie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie formuła tego blogu bardziej mi odpowiada ... porzuć "czarnądziurę" i wracaj ... tutaj :), do korzeni ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jako 30+ uwzam się nadal za cudną 30tke ( a ze vat co roku większy... kto bt to liczyl)

  OdpowiedzUsuń